TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

07 2021

Tragiczny wypadek w Pruszkowie. Kobieta zginęła pod kołami pociągu


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsTragiczny wypadek w Pruszkowie. Kobieta zginęła pod kołami pociągu - Grodzisk News


W piątkowy poranek w Pruszkowie doszło do tragicznych wydarzeń – kobieta zginęła pod kołami pociągu towarowego.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło przed godz. 9.00. – Otrzymaliśmy informację, że za stacją PKP Pruszków w kierunku Warszawy na torach dalekobieżnych doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta wtargnęła pod jadący pociąg towarowy i poniosła śmierć na miejscu – mówi nam kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Prokurator już tam zakończył czynności, natomiast policjanci wciąż prowadzą działania i tor dalekobieżny jest zablokowany. To wszystko co na ten moment możemy powiedzieć – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Tuż po zdarzeniu były utrudnienia w ruchu pociągów również na linii podmiejskiej, ale obecnie składy Kolei Mazowieckich kursują bez większych opóźnień.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.