reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

11 2021

Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ZbirożyTragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News


W niedzielę na terenie powiatu żyrardowskiego doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i dwóch ciężarówek. Kierowca seata zginął na miejscu.


Do zdarzenia doszło około południa na trasie krajowej numer 50 w miejscowości Chudolipie. – Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący seatem 58-letni mężczyzna w miejscu niedozwolonym rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego volvo. W trakcie manewru czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki Man. Samochód osobowy po uderzeniu dachował i wjechał do rowu. Następnie samochód ciężarowy man uderzył w volvo, które było wyprzedzane przez seata – informuje st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niestety wypadek był tragiczny w skutkach, bowiem 58-letni kierowca seata zginął na miejscu, a 24-letnia pasażerka została zabrana do szpitala. Droga przez długi czas była zablokowana a auta kierowana na objazdy.

Policjanci zwracają uwagę, na pełną koncentrację i ostrożność. – Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków – apeluje st. sierż. Michalczyk.

Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News
Tragiczny wypadek w powiecie żyrardowskim - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Co za brednie. Kierowca wcale nie zginął na miejscu, pogotowie ratunkowe jechało godzinę i zmarł czekajac na nie.

Anonim
30-11-2021 20:22

Dokąd Ci ludzie tak się śpieszą??? Warunki drogowe zmieniają się z dnia na dzień, co o tej porze roku jest normą. Dlaczego kierowcy tracą instynkt samozachowawczy???

Wzburzony
30-11-2021 23:21
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.