reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

25

10 2020

Tragiczny wypadek w Pieńkach Zarębskich


Grodzisk News


Tragiczny wypadek w Pieńkach Zarębskich - Grodzisk News


W niedzielne popołudnie w Pieńkach Zarębskich doszło do tragicznych wydarzeń. Starszy mężczyzna wpadł do stawu i już nie wypłynął. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. ? W Pieńkach Zarębskich straż pożarna około godziny 14.00 brała udział w reanimacji starszego mężczyzny ? poinformował Henryk. Okazało się, że doszło tam do tragicznego wypadku. ? Przed godz. 13.00 mężczyzna przechodził koło stawu, wpadł do wody i już nie wypłynął. Został wyciągnięty i przez około 30 minut strażacy prowadzili reanimację. Udało się przywrócić tętno, ale potem funkcje życiowe znowu zaniknęły. Pogotowie, które przyjechało próbowało reanimować tego mężczyznę, strażacy również, ale niestety nie udało się go uratować. Był to mężczyzna w wieku około 70 lat ? mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Na miejscu były dwie jednostki z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Skuły, a także pogotowie ratunkowe. Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


reklama Grodzisk mazowiecki


Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.