reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

06 2021

Tragiczny wypadek w gminie Jaktorów. Dwie osoby zginęły


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsTragiczny wypadek w gminie Jaktorów. Dwie osoby zginęły - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie w Budach Grzybku doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy uderzył w słup. Dwie osoby zginęły na miejscu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W gminie Jaktorów doszło do śmiertelnego wypadku. Na miejscu zginęły dwie osoby. Samochód z olbrzymią prędkością wypadł z drogi na łuku. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie. W akcji był śmigłowiec LPR. Trasa zablokowana – poinformował Henryk. – Samochód to volkswagen passat – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci potwierdzają, że doszło do tragicznego wypadku. – Po godz. 16.00 otrzymaliśmy informację o pojeździe marki Volkswagen, który uderzył w przydrożny słup. Podróżowały nim trzy osoby, dwie z nich zginęły na miejscu, trzecia została zabrana do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Chełmońskiego – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu wciąż są prowadzone działania służb. – Prokurator z policjantami prowadzą czynności. Będziemy badać okoliczności zdarzenia. To wszystko co na ten moment możemy powiedzieć o tym wypadku – zaznacza rzecznik grodziskiej policji.

Oprócz policji, na miejscu wciąż jest kilka zastępów straży pożarnej. Na czas tych działań teren powiatu grodziskiego zabezpiecza OSP Grodzisk Maz.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Masakra

Daniel
27-06-2021 23:33

Może w końcu ktoś z zarządu zainteresuje się tą fatalną nawierzchnią pamiętającą Gierka

Jgubtu
28-06-2021 09:42

To będzie ostatnia droga, którą wyremontują w powiecie.

sam
28-06-2021 12:02

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.