TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2022

Tragiczny pożar w Guzowie. Jedna osoba nie żyje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayTragiczny pożar w Guzowie. Jedna osoba nie żyje - Grodzisk News


W środowe popołudnie w miejscowości Guzów doszło do pożaru budynku. Niestety śmierć poniosła jedna osoba.


Strażacy zgłoszenie otrzymali po godz. 18.00. – Dostaliśmy informację o pożarze dwukondygnacyjnego budynku zaaranżowanego na kwatery pracownicze. Kilkudziesięciu mieszkańców tego obiektu ewakuowało się przed przyjazdem straży. Strażacy przeszukując budynek znaleźli jedną osobę, której nie dało się już pomóc. Ta osoba zmarła – mówi nam st. kpt. Jarosław Belina, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej. – Budynek, w którym wybuchł pożar znajdował się naprzeciwko strażnicy OSP Guzów więc tam mamy bazę na czas akcji. Trwa dogaszanie budynku. Ze względu na specyfikę konstrukcji obiektu akcja wymaga jego rozbiórki – gaszenie polega na rozrywaniu ścian z blachy i przelewaniu wodą tego co znajduje się w środku. Budynek jest całkowicie zniszczony – dodaje Jarosław Belina.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.