TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

03 2022

Tragiczny pożar w Guzowie. Jedna osoba nie żyje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayTragiczny pożar w Guzowie. Jedna osoba nie żyje - Grodzisk News


W środowe popołudnie w miejscowości Guzów doszło do pożaru budynku. Niestety śmierć poniosła jedna osoba.


Strażacy zgłoszenie otrzymali po godz. 18.00. – Dostaliśmy informację o pożarze dwukondygnacyjnego budynku zaaranżowanego na kwatery pracownicze. Kilkudziesięciu mieszkańców tego obiektu ewakuowało się przed przyjazdem straży. Strażacy przeszukując budynek znaleźli jedną osobę, której nie dało się już pomóc. Ta osoba zmarła – mówi nam st. kpt. Jarosław Belina, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejsce zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej. – Budynek, w którym wybuchł pożar znajdował się naprzeciwko strażnicy OSP Guzów więc tam mamy bazę na czas akcji. Trwa dogaszanie budynku. Ze względu na specyfikę konstrukcji obiektu akcja wymaga jego rozbiórki – gaszenie polega na rozrywaniu ścian z blachy i przelewaniu wodą tego co znajduje się w środku. Budynek jest całkowicie zniszczony – dodaje Jarosław Belina.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.