reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

11 2023

Tragiczny pożar w centrum Grodziska. Nie żyje starszy mężczyzna


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Faceboo/Ochotnicza Straż Pożarna w Książenicach/Zdjęcie ilustracyjneTragiczny pożar w centrum Grodziska. Nie żyje starszy mężczyzna - Grodzisk News


Do tragicznego pożaru doszło dziś w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. 3 Maja w Grodzisku. Strażacy wezwani do walki z żywiołem odnaleźli w jednym z pomieszczeń starszego mężczyznę. Na pomoc dla niego było już jednak za późno. Na miejscu czynności prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratora.


Pożar wybuchł po godz. 15.30, a pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. Służby potwierdzają. – O godz. 15.35 do naszego stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego przy ul. 3 Maja w Grodzisku. Z zawiadomienia wynikało, że w środku może przebywać jedna osoba. Na miejsce udały się trzy zastępy zawodowej straży pożarnej oraz jeden zastęp OSP z Grodziska – przekazała nam Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Po dotarciu na miejsce strażacy mieli do czynienia z rozwiniętym pożarem, powstało też duże zadymienie. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt strażacy weszli do środka, by sprawdzić, czy ktoś tam jest. Niestety odnaleźli starszego mężczyznę w wieku około 70 lat, który nie dawał już oznak życia, zmarł. Strażacy pozostawili jego ciało nietknięte, by nie zacierać śladów zbieranych przez policję i prokuratura pracujących na miejscu – dodaje grodziska komenda strażacka.

Pożar został ugaszony, a strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia podczas, gdy swoje czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratora.

Do sprawy powrócimy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.