11 06 2019

To już pewne. Znamy datę otwarcia milanowskiego basenu!

11.06.2019, godz.: 11:36
To już pewne. Znamy datę otwarcia milanowskiego basenu!
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Przy okazji upałów mamy dla czytelników dobrą informację. Milanówek podał ostateczną datę uruchomienia basenu miejskiego. Z obiektu przy ul. Sportowej będziemy korzystać od 29 czerwca.

We wcześniejszych rozmowach z nami urzędnicy zapowiadali, że basen będzie gotów najwcześniej w połowie czerwca, ale i nie później niż do początku lipca. Dokładny termin miał zaś zależeć od tego ile zajmie przygotowanie niecki basenu do napełnienia wodą, a następnie od czasu trwania procedur stwierdzająych, że w basenie można się bezpiecznie kąpać.

Dziś w basenie woda już się znajduje, trwa jej uzdatnianie i napowietrzanie. To wyraźny znak, że do uruchomienia basenu już relatywnie blisko. Dziś sekretarz miasta podał w rozmowie z nami ostateczny termin startu obiektu.

– Basen zostanie otwarty 29 czerwca. Musimy jeszcze dokończyć prace przygotowujące przebieralnie, wybudować zadaszenie, które pozwoli skryć się przed słońcem. Sam basen musi natomiast uzyskać niezbędne pozwolenia, choćby sanepidu – mówi Piotr Iwicki, sekretarz Milanówka.

Tymczasem wygląda to tak… (kliknij, by powiększyć zdjęcie).

fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.