TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

07 2018

Teren wokół stacji WKD zagospodarowany na nowo [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W Podkowie Leśnej zakończyła się zasadnicza część prac polegających na zagospodarowaniu terenu wokół głównej stacji WKD w mieście ogrodzie. Do zrobienia pozostał montaż tzw. małej architektury ? ławek i koszy na śmieci. 


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O tym, że prace nad zmianą oblicza tego terenu zmierzają do szczęśliwego końca poinformował na swoim blogu Artur Tusiński, burmistrz Podkowy. ? Przestrzeń wokół stacji Podkowa Leśna Główna i Park&Ride zmienia się w szybkim tempie. Została postawiona nowoczesna toaleta miejska, latarnie w typie pastorał i wybudowane wiaty na rowery, nawiązujące swoją stylistyką do elementów drewnianych zabytkowej stacji WKD Główna. Cały teren jest monitorowany i dobrze oświetlony, więc mieszkańcy pozostawiający swoje samochody i rowery, bądź korzystający z parkingu np. wieczorem mogą  czuć się  znacznie bezpieczniej niż dotychczas ? wylicza włodarz.

? Przestrzeń wokół stacji Podkowa Leśna Główna i Park&Ride zmienia się w szybkim tempie. Została postawiona nowoczesna toaleta miejska, latarnie w typie pastorał i wybudowane wiaty na rowery, nawiązujące swoją stylistyką do elementów drewnianych zabytkowej stacji WKD Główna. Cały teren jest monitorowany i dobrze oświetlony, więc mieszkańcy pozostawiający swoje samochody i rowery, bądź korzystający z parkingu np. wieczorem mogą  czuć się  znacznie bezpieczniej niż dotychczas ? dodaje.

? Wybudowane zostało również ogrodzenie pomiędzy budynkiem prywatnym a skwerem. Następnym etapem będzie ustawienie ławek i koszy na śmieci ? podsumowuje Tusiński.

fot. arturtusiński-podkowa.pl

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.