27 07 2020

Tenisiści w Kozerkach walczą w najlepsze. Zobacz zdjęcia z turnieju!

27.07.2020, godz.: 13:03
Tenisiści w Kozerkach walczą w najlepsze. Zobacz zdjęcia z turnieju!
fot. Marcin Masalski

Na kortach Akademii Tenisowej w Kozerkach na całego rozgrywa się turniej zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Na placu gry nie brakuje zaangażowania, sportowej złości po porażce i radości po zwycięstwa. Nie brakuje też publiczności oklaskującej akcje zawodników. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

– Planujemy, iż w kolejnych latach ranga turnieju Kozerki Open będzie się zwiększać, a sam turniej wpisze się na stałe do światowego kalendarza ważnych imprez tenisowych. Razem z Wami tworzymy historię! – mówią organizatorzy.

W porównaniu do zeszłorocznej odsłony widać, że nie są to słowa rzucane na wiatr. Dodamy, że patronem medialnym turnieju jest GrodziskNews.pl. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Marcin Masalskiego dla Akademii Tenis Kozerki.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.