reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2022

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Otrębusach tylko raz … Wiemy, kto wygrał bilety!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraTaki wieczór panieński może zdarzyć się w Otrębusach tylko raz … Wiemy, kto wygrał bilety! - Grodzisk News


Doskonała propozycja teatralna na czerwcowy wieczór. Dwie godziny niezapomnianej rozrywki, pełnej humoru i niespodzianek. Agencja Artystyczna MUZA zaprasza 4 czerwca do Matecznika „Mazowsze” na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego „Wieczór panieński plus”. Wiemy już kto wygrał podwójne zaproszenie na spektakl. Szczegóły poniżej.


Każdemu wydarzeniu organizowanemu aktualnie przez Agencję, również w Lublinie, towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy on line lub do puszek w trakcie spektaklu, do udziału w której zachęcamy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Wieczór panieński zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy, nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady. Spektakl wyreżyserowany przez Marię Seweryn gwarantuje dwie godziny doskonałej zabawy. Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Anne Iberszer, Wiktorię Gasiewską Tomasza Bednarka,- i Pawła Górala.

„WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS”
4 czerwca (sobota), o godz. 19.00,
Europejskie Centrum Matecznik „Mazowsze”, ul. Świerkowa 2

Bilety:
- w kasie Matecznika, tel. 22 208 82 00/01
- on line, na: www.kupbileck.pl , www.biletna.pl, www.bilety24.pl,
- rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

KONKURS
Jedna osoba, które dziś 13 maja punktualnie o godz. 11.00,jako peirwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Wieczór panieński", otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl 4 czerwca. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy jeszcze dziś!


Patronem medialnym spektaklu jest portal GrodziskNews.pl
Na spektakl zapraszają sami artyści TUTAJ

ZWYCIĘŻCZYNI
Podwójne zaproszenie na spektakl wygrała pani Edyta Galan-Heciak. Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i już zapowiadamy kolejny konkurs.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.