reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2022

Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Otrębusach tylko raz … Wiemy, kto wygrał bilety!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraTaki wieczór panieński może zdarzyć się w Otrębusach tylko raz … Wiemy, kto wygrał bilety! - Grodzisk News


Doskonała propozycja teatralna na czerwcowy wieczór. Dwie godziny niezapomnianej rozrywki, pełnej humoru i niespodzianek. Agencja Artystyczna MUZA zaprasza 4 czerwca do Matecznika „Mazowsze” na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego „Wieczór panieński plus”. Wiemy już kto wygrał podwójne zaproszenie na spektakl. Szczegóły poniżej.


Każdemu wydarzeniu organizowanemu aktualnie przez Agencję, również w Lublinie, towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz walczącej Ukrainy on line lub do puszek w trakcie spektaklu, do udziału w której zachęcamy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Wieczór panieński zmienia się w wielką awanturę, którą potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy, nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady. Spektakl wyreżyserowany przez Marię Seweryn gwarantuje dwie godziny doskonałej zabawy. Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Anne Iberszer, Wiktorię Gasiewską Tomasza Bednarka,- i Pawła Górala.

„WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS”
4 czerwca (sobota), o godz. 19.00,
Europejskie Centrum Matecznik „Mazowsze”, ul. Świerkowa 2

Bilety:
- w kasie Matecznika, tel. 22 208 82 00/01
- on line, na: www.kupbileck.pl , www.biletna.pl, www.bilety24.pl,
- rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

KONKURS
Jedna osoba, które dziś 13 maja punktualnie o godz. 11.00,jako peirwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując "Wieczór panieński", otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl 4 czerwca. W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy jeszcze dziś!


Patronem medialnym spektaklu jest portal GrodziskNews.pl
Na spektakl zapraszają sami artyści TUTAJ

ZWYCIĘŻCZYNI
Podwójne zaproszenie na spektakl wygrała pani Edyta Galan-Heciak. Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i już zapowiadamy kolejny konkurs.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.