TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2021

Tak wygląda nowy raport Ministerstwa Zdrowia


Grodzisk News


foto: PixabayTak wygląda nowy raport Ministerstwa Zdrowia - Grodzisk News


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie minionej doby niespełna 20 osób otrzymało pozytywny wynik testu, jedna zmarła.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zgodnie z danymi resortu zdrowia w powiecie grodziskim wykonano 159 testów. Liczba zakażonych według MZ to 17, co daje 1,76 zakażenia na 10 tys. mieszkańców, jedna osoba zmarła. Wyzdrowiało 30 mieszkańców. Porównajmy z sytuacją w sąsiednich powiatach. Powiat pruszkowski – 38 zakażeń (2,28 na 10 tys. mieszkańców), powiat warszawski zachodni – 25(2,09), powiat żyrardowski – 9 (1,19).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Minionej doby wykonano 64,8 tys. testów. Mamy 5 709 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (817), mazowieckiego (700), łódzkiego (592), dolnośląskiego (547), wielkopolskiego (500), małopolskiego (403), kujawsko-pomorskiego (372), lubelskiego (337), zachodniopomorskiego (315), świętokrzyskiego (191), pomorskiego (183), podkarpackiego (157), warmińsko-mazurskiego (153), opolskiego (152), lubuskiego (114), podlaskiego (103). 73 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Zmarło w sumie 460 osób, a wyzdrowiało 12 778.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.