reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

13

04 2016

Tajemnicze zdarzenie przy deptaku. Podwójne samobójstwo? [AKTUALIZACJA]


Grodzisk News


Tajemnicze zdarzenie przy deptaku. Podwójne samobójstwo? [AKTUALIZACJA] - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Informację o działaniach policji na deptaku otrzymaliśmy od czytelników. ? Wiecie może, co dzieje się na deptaku od strony stacji? Przy obuwniczym obok pomnika Chełmońskiego jest kilka radiowozów i karetka ? napisała nam Anna.

Zwróciliśmy się więc do  grodziskiej policji, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety funkcjonariusze udzielają na razie jedynie zdawkowych informacji. ? Na tę chwilę nie mogę powiedzieć co wydarzyło się w tamtym miejscu. Sprawa jest poważna. Więcej będę mógł powiedzieć za około półtorej godziny ? powiedział nam ?na gorąco? asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byliśmy na miejscu. Wejście do budynku, w którym doszło do tajemniczego zdarzenia, zostało zabezpieczone przez mundurowych. Przed budynkiem stały cztery radiowozy. Rozmawialiśmy z mieszkańcami okolicznych domostw. Nikt nie wie, co  się wydarzyło, choć pojawiały się głosy, że mogło to być zabójstwo, podobno ktoś zastrzelił człowieka.

Ponownie skontaktowaliśmy się więc z grodziską komendą. ? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ? usłyszeliśmy od asp. Janowca.

AKTUALIZACJA, GODZ. 17.50

Pojawiły się nieoficjalne informacje o dwóch ofiarach strzelaniny. Policjanci jednak wciąż nie udzielają informacji w tej sprawie. ? Wciąż nie możemy nic potwierdzić. Na miejscu trwają działania, jest prokurator ? tłumaczy asp. Sławomir Janowiec.

AKTUALIZACJA, GODZ. 18.38

Więcej powiedzieli nam ratownicy medyczni. ? Przed godz. 15.00 nasze pogotowie w Grodzisku Mazowieckim zostało powiadomione o podejrzeniu samobójstwa dwóch starszych osób przy ul. 11 Listopada. Na miejsce zadysponowaliśmy zespół ratowniczy z lekarzem, który na miejscu stwierdził zgon dwóch starszych osób. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, u kobiety wstępnie nie zauważono żadnych obrażeń. Przyczyny śmierci wyjaśniają policjanci wraz z prokuratorem - powiedział nam Wojciech Jóźwiak z Falck Medycyna.

AKTUALIZACJA, GODZ. 21.00

Policja poinformowała nas, że dziś nie udzieli żadnych informacji w sprawie ze względu na dobro prowadzonych działań.

Jutro skontaktujemy się z prokuraturą w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz

Grodzisk - Miasto Grzechu

Gość
13-04-2016 17:39

Szkoda, że najpierw aktualizacja siedzi 17.50, a po 18.40 dopisujecie nowe rzeczy i dalej jest aktualizacja 17.50. PARODIA.

Marian
13-04-2016 18:44

Nawet TVN was cytuje. BRAWO!
http://tvnwarszawa.tvn24.pl

Karoleł
13-04-2016 20:53

pokaż wszystkie komentarze (7)

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.