13 04 2016

Tajemnicze zdarzenie przy deptaku. Podwójne samobójstwo? [AKTUALIZACJA]

13.04.2016, godz.: 16:11
Tajemnicze zdarzenie przy deptaku. Podwójne samobójstwo? [AKTUALIZACJA]
fot. GrodziskNews

W środowe popołudnie na grodziskim deptaku w pobliżu pomnika Józefa Chełmońskiego zjechały się policyjne radiowozy, była także karetka. Co tam się wydarzyło? – Na razie nie możemy powiedzieć. Sprawa jest poważna – mówią policjanci. Ratownicy medyczni dostali informację o podejrzeniu podwójnego samobójstwa.

Informację o działaniach policji na deptaku otrzymaliśmy od czytelników. – Wiecie może, co dzieje się na deptaku od strony stacji? Przy obuwniczym obok pomnika Chełmońskiego jest kilka radiowozów i karetka – napisała nam Anna.

Zwróciliśmy się więc do  grodziskiej policji, aby dowiedzieć się czegoś więcej. Niestety funkcjonariusze udzielają na razie jedynie zdawkowych informacji. – Na tę chwilę nie mogę powiedzieć co wydarzyło się w tamtym miejscu. Sprawa jest poważna. Więcej będę mógł powiedzieć za około półtorej godziny – powiedział nam „na gorąco” asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byliśmy na miejscu. Wejście do budynku, w którym doszło do tajemniczego zdarzenia, zostało zabezpieczone przez mundurowych. Przed budynkiem stały cztery radiowozy. Rozmawialiśmy z mieszkańcami okolicznych domostw. Nikt nie wie, co  się wydarzyło, choć pojawiały się głosy, że mogło to być zabójstwo, podobno ktoś zastrzelił człowieka.

Ponownie skontaktowaliśmy się więc z grodziską komendą. – Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – usłyszeliśmy od asp. Janowca.

AKTUALIZACJA, GODZ. 17.50

Pojawiły się nieoficjalne informacje o dwóch ofiarach strzelaniny. Policjanci jednak wciąż nie udzielają informacji w tej sprawie. – Wciąż nie możemy nic potwierdzić. Na miejscu trwają działania, jest prokurator – tłumaczy asp. Sławomir Janowiec.

AKTUALIZACJA, GODZ. 18.38

Więcej powiedzieli nam ratownicy medyczni. – Przed godz. 15.00 nasze pogotowie w Grodzisku Mazowieckim zostało powiadomione o podejrzeniu samobójstwa dwóch starszych osób przy ul. 11 Listopada. Na miejsce zadysponowaliśmy zespół ratowniczy z lekarzem, który na miejscu stwierdził zgon dwóch starszych osób. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, u kobiety wstępnie nie zauważono żadnych obrażeń. Przyczyny śmierci wyjaśniają policjanci wraz z prokuratorem – powiedział nam Wojciech Jóźwiak z Falck Medycyna.

AKTUALIZACJA, GODZ. 21.00

Policja poinformowała nas, że dziś nie udzieli żadnych informacji w sprawie ze względu na dobro prowadzonych działań.

Jutro skontaktujemy się z prokuraturą w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 7

Dodaj Komentarz

7 odpowiedzi na “Tajemnicze zdarzenie przy deptaku. Podwójne samobójstwo? [AKTUALIZACJA]”

 1. Gość pisze:

  Grodzisk – Miasto Grzechu

  • Gość pisze:

   Zgadza się. Zawsze mi się to miasto tak kojarzyło. Mieszkam obecnie od 4-rech lat i stwierdzam na własnej skórze. Liczy się fajnie i głupio spędzać czas nie zwracając uwagi że innym nie zakłócam spokój. I jeszcze jedno: mentalność taka,zaszaleć i moje ja jest najbardziej słuszne. Tak działa ogół.
   Oczywiście nie ujmując wszystkim bo żyją tu wspaniali i kulturalni ludzie. Pozytywne jest też to, że społeczność się wymiesza poprzez przyjazne warunki do zamieszkania nowych mieszkańców. Wymieszają się też obyczaje.

 2. Marian pisze:

  Szkoda, że najpierw aktualizacja siedzi 17.50, a po 18.40 dopisujecie nowe rzeczy i dalej jest aktualizacja 17.50. PARODIA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.