19 05 2020

Tajemnicza akcja policji na A2. „Potwierdzamy, że była” [FOTO]

19.05.2020, godz.: 11:10
Tajemnicza akcja policji na A2. „Potwierdzamy, że była” [FOTO]
fot. Czytelniczka

W sobotę późnym wieczorem Komenda Stołeczna Policji prowadziła na autostradzie A2 akcję, która jak na razie owiana jest mgłą tajemnicy. Jej rozmiary wzbudziły jednak spore zainteresowanie, choćby wśród naszych czytelników, którzy od tamtego czasu ślą w tej sprawie pytania do redakcji.

– Przesyłam materiały z akcji z ostatniej chwili, nie mam pojęcia, co tam się dzieje, ale nie ma wjazdu na autostradę. Policja zablokowała wszystko, po drodze jeszcze mijaliśmy policję jadącą w tam tym kierunku – pisała w wiadomości do redakcji jedna z czytelniczek „na gorąco”, w trakcie rozgrywania się wydarzeń.

– Stało kilka większych samochodów policyjnych, i jeden samochód zatrzymany a’ la tir, jednak z inną naczepą niż standardowa. Pytanie, co to się tam stało, że aż cały wjazd zablokowany – dodała. Nadesłała również zdjęcia, które publikujemy w artykule.

Pytań o sprawę napływało coraz więcej, a nam dopiero dziś udało się skontaktować z rzecznikiem Komendy Stołecznej Policji, by zapytać go o sprawę. – Na dziś możemy jedynie potwierdzić, że działania policji na autostradzie miały miejsce. Ze względu na dobro pracy operacyjnej więcej informacji nie udzielamy, a gdy będzie to już możliwe, to z taką wiadomością wyjdziemy – mówi nam nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji.

fot. Czytelniczka
0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata