02 11 2015

Wyłączenia wody w Grodzisku

02.11.2015, godz.: 07:32
Wyłączenia wody w Grodzisku
fot. ZWIK Grodzisk Maz.

2 i 3 listopada przez kilka godzin w grodziskich domach przy ul. Litewskiej z kranów nie popłynie woda. Powodem będą prace wodociągowców.

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że wyłączenia zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia powinny potrwać od godz. 8.00 – 15.00 Według planów ZWiK-u woda zostanie odcięta w czasie, kiedy większość osób przebywa w pracy bądź szkole.

Po godzinie 15.00 jej dopływ powinien zostać przywrócony. Wyłączenie wody będzie spowodowane pracami na sieci wodociągowej.

ZWiK prowadzi takie działania dość regularnie i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację infrastruktury wodociągowej. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata