09 07 2020

Szybkie tempo na Kościelnej. Modernizacja blisko końca

09.07.2020, godz.: 13:47
Szybkie tempo na Kościelnej. Modernizacja blisko końca
fot. Facebook/Artur Tusiński

Całkiem niedawno pisaliśmy o rozpoczęciu przebudowy ul. Kościelnej, a dziś droga jest już prawie gotowa. Poinformował o tym w sowich mediach społecznościowych burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński.

Przypomnijmy, że chodzi o przebudowę Kościelnej na odcinku od ul. Modrzewiowej do ul. Akacjowej. Koszt? Ponad 200 tys. zł. Zgodnie z zamówieniem przebudowę ma przejść odcinek od ul. Modrzewiowej do Akacjowej. Inwestycja obejmuje m.in. roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa oraz nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie progów zwalniających, chodników, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej.

Docelowo modernizacja ma uczynić drogę nie tylko wygodniejszą, lecz także bezpieczniejszą. Burmistrz Artur Tusiński zamieścił jej zdjęcie i poinformował, że prace zbliżają się do finiszu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.