reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

05 2024

Szkoła w Szczęsnem przyjmie uczniów z ZS1


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Część zajęć dydaktycznych dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 odbędzie się w szkole w Szczęsnem – poinformowali we wspólnym komunikacie burmistrz Grodziska Tomasz Krupski i starosta grodziski Marek Wieżbicki.


13 maja doszło do pożaru dachu i poddasza Zespołu Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Niestety w wyniku pożaru część sal dydaktycznych nie będzie się nadawała do użytku i niektóre zajęcia na cały przyszły rok szkolny będą przeniesione do innej placówki. – Od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r. Gmina Grodzisk Mazowiecki użyczy Zespołowi Szkół nr 1 (ZS1) w Grodzisku Mazowieckim pomieszczenia zlokalizowane na II piętrze budynku w Szkole Podstawowej (SP) w Szczęsnem na potrzeby realizacji części zajęć dydaktycznych Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim – czytamy w komunikacie podpisanym przez burmistrza Krupskiego i starostę Wieżbickiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W piśmie włodarze poinformowali, że część zajęć wciąż będzie realizowana w budynku ZS1 przy ul. Żwirki i Wigury i podkreślili, że zajęcia dla uczniów ZS1 nie będą kolidowały z zajęciami szkoły podstawowej i sama planowana organizacja zajęć zarówno dla podstawówki jak i przedszkola w Szczęsnem pozostaje bez zmian.

Pełna treść pisma jest dostępna poniżej.

Szkoła w Szczęsnem przyjmie uczniów z ZS1 - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.