13 10 2020

Szkoła w Izdebnie przejdzie na zdalne nauczanie? Wszystko na to wskazuje

13.10.2020, godz.: 13:04
Szkoła w Izdebnie przejdzie na zdalne nauczanie? Wszystko na to wskazuje
fot. grodzisk.pl

Jak udało nam się dowiedzieć, uczniowie Szkoły Podstawowej w Izdebnie Kościelnym przejdą prawdopodobnie na nauczanie zdalne, po tym jak u jednej z nauczycielek test na koronawirusa dał wynik pozytywny.

Informację o kronawirusie w Szkole potwierdził wiceburmistrz Grodziska Tomasz Krupski, oopowiedzialny m.in. za oświatę w gminie. – Rzeczywiście u jednej z nauczycielek wyszedł pozytywnie test na obecność koronawirusa, a to oznacza, że musimy w takiej sytuacji wdrożyć procedury postępowania wytyczone przez Sanepid – mówi nam Tomasz Kruspski.

W tej sytuacji prawdopodobnie nastąpi przejście w tryb nauki zdalnej, ale ostateczna decyzja jeszcze nie została zatwierdzona. Niemniej jednak trzeba podkreślić, że na szczęście placówka w Izdebnie Kościelnym nie jest bardzo dużą szkolą, liczy około stu uczniów. W tej sytuacji powinno być łatwiej wdrożyć konkretne działania – podkreśla wiceburmistrz.

Inna sprawa, że koronawirus daje się szkołom we znaki. Nie tak dawno z tego samego powodu na zdalne nauczanie musieli przejść uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku oraz podstawówki w Książenicach.

💬︎ 4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Szkoła w Izdebnie przejdzie na zdalne nauczanie? Wszystko na to wskazuje”

  1. KARALUCH9 pisze:

    W LICEUM PRZY ZWIRKI I WIGÓRY ZAKAŻONY NAUCZYLIEL

  2. Karlos pisze:

    Samochodowa podobno takze

  3. Olka pisze:

    A co ze SP nr.1 w Grodzisku Maz?! Przecież tam nie są przestrzegane żadne zasady izolacji i ochrony !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.