TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

10 2021

Szkoła muzyczna w Grodzisku – koncepcja jest, teraz czas na projekt


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wizualizacja/grodzisk.plSzkoła muzyczna w Grodzisku – koncepcja jest, teraz czas na projekt - Grodzisk News


Kilka miesięcy temu Grodzisk przedstawił koncepcję i wizualizację szkoły, która ma w przyszłości stanąć w mieście. Wkrótce natomiast ruszą prace związane z opracowaniem dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Inwestycje zrealizowana zostanie jednak nie wcześniej niż w następnej kadencji samorządu.


Elewacja szkoły będzie częściowo szklana. Na parterze zaplanowano salę koncertową na około 200–250 widzów, a także bar i pomieszczenia gospodarcze. Na piętrze z kolei znajdzie się część dydaktyczna, będzie do niej oddzielne wejście, aby uczniowie nie przeszkadzali w koncertach. Pod szkołą zaplanowano parking podziemny, na który będzie się wjeżdżało od strony ul. Wólczyńskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Konkurs na koncepcję szkoły wygrała firma z Gdyni i zgodnie z przyjętymi zasadami to jej Grodzisk powierzy wykonanie właściwej dokumentacji budowlanej oraz kosztorysowej. – Przewidywany czas wykonania takiego opracowania to półtora roku – wyjaśnia Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.

– W pierwszej kolejności będziemy rewitalizować pl. Zygmunta Starego, plac Wolności, deptak. Realnie oceniając, należy zakładać, że budowa szkoły zostanie przeprowadzona dopiero w następnej kadencji – dodaje włodarz.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.