TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

21

04 2021

Szef grodziskiego oddziału covidowego „Osobowością Roku”?


Grodzisk News


foto: Facebook/Dr Paweł BasiukiewiczSzef grodziskiego oddziału covidowego „Osobowością Roku”? - Grodzisk News


Dr Paweł Basiukiewicz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych z grodziskiego Szpitala Zachodniego został nominowany do tytułu „Osobowość Roku 2020” przez kapitułę stołecznej redakcji „Polski Times”.


Dr Basiukiewicz otrzymał nominację w kategorii „Nauka”. Jak podano w nominacji „kapituła doceniła wkład w życie naukowe naszego regionu, przyznając nominację w szczególności za odwagę w prezentowaniu danych medycznych popartymi badaniami”.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy, że dr Basiukiewicz jest szefem oddziału covidowego w Szpitalu Zachodnim im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Niedawno udzielił nam obszernego wywiadu na temat sytuacji epidemiologicznej w regionie i kraju, który możecie przeczytać tutaj.

Na lekarza z grodziskiego szpitala można głosować tutaj. Dr Basiukiewicz zdecydowanie prowadzi w swojej kategorii - w momencie pisania tego tekstu miał 143 głosy, natomiast drugi Paweł Gora z Warszawy - 24. Zwycięzcy plebiscytu z naszego województwa w każdej kategorii będą mieć szansę na zdobycie ogólnopolskich wyróżnień – awansują do finału plebiscytu, w którym zostaną przyznane nagrody „Osobowość Roku 2020”.

Szef grodziskiego oddziału covidowego „Osobowością Roku”? - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Dr Paweł Basiukiewicz


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Wątpliwa sprawa aby Pan doktor miał jakiekolwiek szanse, z powodu odmiennego zdania co do działaniami z covidem, przykład redaktora Pospieszalskiego.

ss
21-04-2021 15:12

Dzieciaki z Konfederacji głosują.

mariusz
21-04-2021 15:19
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.