05 09 2018

Świetlica w Mościskach za 744 tysiące

05.09.2018, godz.: 14:38
Świetlica w Mościskach za 744 tysiące
fot. grodzisk.pl

Grodziski magistrat wybrał firmę, która wybuduje świetlicę wiejską w Mościskach. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami zadanie powierzono lokalnemu przedsiębiorstwu Wig-Dar, które złożyło ofertę najkorzystniejszą cenowo.

Już przed dwoma tygodniami, kiedy urzędnicy otworzyli oferty i okazało się, że jest pięć przedsiębiorstw chętnych do realizacji inwestycji, wiele wskazywało, że właśnie na grodziską firmę Wig-Dar postawi magistrat. Złożyła bowiem najkorzystniejszą cenowo – niespełna 744 tys. zł – propozycję mieszczącą się w zakładanym przez samorząd budżecie (764 tys.). Tak też się stało.

Teraz pozostaje tylko podpisanie umowy z wykonawcą i wprowadzenie go na plac budowy. Według specyfikacji zamówienia ma powstać parterowy niepodpiwniczony budynek o powierzchni użytkowej 143 mkw. Przy budynku świetlicy znajdzie się parking na sześć miejsc postojowych. Cały kompleks zostanie oświetlony i ogrodzony, wybudowany będzie także zjazd z drogi powiatowej, droga dojazdowa oraz chodniki.

Budynek „uzbrojony” zostanie we wszystkie media: sieć wodociągową i energetyczną oraz system sanitarny z nowym zbiornikiem do odprowadzania nieczystości. Świetlica powinna być gotowa w ciągu 11 miesięcy od dnia zawarcia umowy z wykonawcą.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata