TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

06 2022

Sukces młodych grodziskich szermierzy na mistrzostwach Polski


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziski Klub SzermierczySukces młodych grodziskich szermierzy na mistrzostwach Polski - Grodzisk News


Na czerwcowych mistrzostwach Polski w Koninie młodzi zawodnicy Grodziskiego Klubu Szermierczego zanotowali spore sukcesy, w tym miejsce na podium.


Brązowy medal w kategorii młodzików (U-14) zdobyła debiutującą w krajowym czempionacie Oliwia Dwornik. Pozostałe młode zawodniczki klubu również walczyły bardzo dzielnie. Agata Żółtowska zajęła 14. miejsce, Hania Żuławska 26. miejsce, Ania Rusak 43. pozycję.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dobrze spisali się także chłopcy. Franek Kossut wywalczył na planszy szóstą lokatę. Daniel Golubev był 12.; , Ignacy Banasiak 17., Jeremi Wojtalik 21., Iwo Bugaj 26., Piotr Rudnicki 36., a debiutujący na MP Nikodem Mucha był 63.

–W turnieju drużynowym dziewcząt nasz team w składzie Oliwka, Agata, Hania, Ania po zaciętych bojach zajęła 8. miejsce na 13 drużyn. Do rywalizacji zespołowej chłopców wystawiliśmy dwa składy. Drużyna Grodziski Klub Szermierczy I zajęła 4 m ulegając w walce o medal zawodnikom z Ząbek 33:36. Nasza druga drużyna (Iwo, Piotrek, Nikoś) uplasowała się na 12. pozycji. Startowało 15 drużyn – relacjonuje Grodziski Klub Szermierczy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.