reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

18

06 2021

Strzelanina w Żyrardowie. 25-letni mieszkaniec miasta zatrzymany [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: policja.plStrzelanina w Żyrardowie. 25-letni mieszkaniec miasta zatrzymany [FOTO] - Grodzisk News


Policja poinformowała o zatrzymaniu 25-letniego mieszkańca Żyrardowa, który mógł mieć związek ze zdarzeniem, w trakcie którego padł strzał z broni palnej. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty: nielegalnego posiadania broni i posiadnia znacznej ilości narkotyków. Został tymczasowo aresztowany.


Przypomnijmy. W czwartek 3 czerwca około godz. 2.30 doszło do śmiertelnego postrzelenia 20-latka. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 21- i 28-lat (więcej tutaj). W niedzielę 6 czerwca, przy tej samej kamienicy znów otwarto ogień z broni palnej, na szczęście nikt nie ucierpiał. Sprawcy mieli jednak wykrzykiwać groźby pod adresem braci zastrzelonego 20-latka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Właśnie w związku z tym drugim zdarzeniem zatrzymano 25-letniego mieszkańca Żyrardowa. –  Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie pracowali nad wyjaśnieniem tego zdarzenia. Szybko wytypowali osoby, które mogły mieć z nim związek. Dzięki współpracy z policjantami z KMP we Włocławku zatrzymany został 25-letni mieszkaniec Żyrardowa – podaje Komenda Główna Policji.

Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu nielegalnego posiadania broni oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności – poinformowała.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Policjanci nadal pracują nad sprawą, którą określają jako rozwojową.

Strzelanina w Żyrardowie. 25-letni mieszkaniec miasta zatrzymany [FOTO] - Grodzisk News
Strzelanina w Żyrardowie. 25-letni mieszkaniec miasta zatrzymany [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.