10 07 2019

Strażnicy miejscy uratowali młodą dziewczynę

10.07.2019, godz.: 08:00
Strażnicy miejscy uratowali młodą dziewczynę
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowy wieczór straż miejska udzieliła pierwszej pomocy nieprzytomnej dziewczynie, która znajdowała się na dworcu PKP w Grodzisku.

W poniedziałek około godz. 19.00 do dyżurnego grodziskiej straży miejskiej spłynęło zgłoszenie dotyczące nieprzytomnej osoby znajdującej się w toalecie na dworcu PKP. Na miejsce natychmiast wysłano patrol.

Gdy strażnicy dotarli, natychmiast zaczęli udzielać dziewczynie pierwszej pomocy, wezwano też pogotowie ratunkowe. Do czasu przybycia ratowników medycznych, strażnikom udało się ocucić dziewczynę na tyle, aby można było utrzymać z nią kontakt. – Do czasu przybycia pogotowia ratunkowego, strażnicy monitorowali czynności życiowe poszkodowanej, która została zabrana do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Tym razem dzięki szybko przekazanej informacji i właściwej postawie mieszkańca Grodziska Mazowieckiego udało się najprawdopodobniej uniknąć tragedii – poinformowali grodziscy strażnicy miejscy.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata