reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2021

Straż miejska pomoże uruchomić samochód


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Gminy BrwinówStraż miejska pomoże uruchomić samochód - Grodzisk News


Brwinowska straż miejska jest kolejną po straży w Grodzisku i Milanówku, która w razie potrzeby pomoże uruchomić samochód. Jednostka dysponuje ku temu odpowiednim sprzętem. Jak uzyskać pomoc? Już wyjaśniamy.


Niemiła niespodzianka o poranku? Samochód nie chce odpalić, bo akumulator jest rozładowany? Takie sytuacje zdarzają się przede wszystkim jesienią i zimą, gdy niskie temperatury powodują spadek wydajności baterii samochodowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażnicy miejscy w Brwinowie, z komendantem Izabelą Koźbiał na czele, będą starali się pomóc kierowcom. Gdy akumulator w aucie zaparkowanym na terenie gminy Brwinów odmówi posłuszeństwa, wystarczy zadzwonić pod numerem telefonu 22 729 63 94 lub numerem alarmowym 986, a we wskazane miejsce przyjedzie patrol straży miejskiej z urządzeniem rozruchowym i pomoże uruchomić auto.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.