reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

11 2021

Straż miejska pomoże uruchomić auto


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plStraż miejska pomoże uruchomić auto - Grodzisk News


Coraz niższe temperatury mogą dawać się we znaki kierowcom, którzy mogą mieć problem z uruchomieniem samochodów. Straż miejska, podobnie jak w ubiegłych sezonach, pomoże odpalić auto.


Niemiła niespodzianka o poranku? Samochód nie chce odpalić, bo akumulator jest rozładowany? Takie sytuacje zdarzają się przede wszystkim jesienią i zimą, gdy niskie temperatury powodują spadek wydajności baterii samochodowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Czasem rozładowany akumulator wystarczy podłączyć do baterii innego samochodu przy pomocy przewodów rozruchowych. milanowska straż miejska chce w tej mierze pomóc zmotoryzowanym mieszkańcom.

Strażnicy zapewniają, że w jakichkolwiek kłopotów z uruchomieniem auta, oni pomogą Jednostka działa całą dobę przez siedem dni w tygodniu, dlatego każdej porze można zadzwonić do dyżurnego i poprosić o pomoc. Całodobowy kontakt z dyżurnym straży miejskiej w Milanówku dostępny jest pod numerem telefonu 986. Strażnicy będą pomagać niezależnie od tego czy zgłaszający jest mieszkańcem Milanówka czy też przebywa tu chwilowo. Na miejsce zostanie wysłany patrol posiadający na swoim wyposażeniu urządzenie rozruchowe. – Choć może się zdarzyć, że z  powodu innych zadań czas przyjazdu będzie nieco dłuższy, to na pewno nikt nie pozostanie bez pomocy – informuje Straż Miejska w Milanówku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.