TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

11 2021

Straż miejska pomoże uruchomić auto


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plStraż miejska pomoże uruchomić auto - Grodzisk News


Coraz niższe temperatury mogą dawać się we znaki kierowcom, którzy mogą mieć problem z uruchomieniem samochodów. Straż miejska, podobnie jak w ubiegłych sezonach, pomoże odpalić auto.


Niemiła niespodzianka o poranku? Samochód nie chce odpalić, bo akumulator jest rozładowany? Takie sytuacje zdarzają się przede wszystkim jesienią i zimą, gdy niskie temperatury powodują spadek wydajności baterii samochodowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Czasem rozładowany akumulator wystarczy podłączyć do baterii innego samochodu przy pomocy przewodów rozruchowych. milanowska straż miejska chce w tej mierze pomóc zmotoryzowanym mieszkańcom.

Strażnicy zapewniają, że w jakichkolwiek kłopotów z uruchomieniem auta, oni pomogą Jednostka działa całą dobę przez siedem dni w tygodniu, dlatego każdej porze można zadzwonić do dyżurnego i poprosić o pomoc. Całodobowy kontakt z dyżurnym straży miejskiej w Milanówku dostępny jest pod numerem telefonu 986. Strażnicy będą pomagać niezależnie od tego czy zgłaszający jest mieszkańcem Milanówka czy też przebywa tu chwilowo. Na miejsce zostanie wysłany patrol posiadający na swoim wyposażeniu urządzenie rozruchowe. – Choć może się zdarzyć, że z  powodu innych zadań czas przyjazdu będzie nieco dłuższy, to na pewno nikt nie pozostanie bez pomocy – informuje Straż Miejska w Milanówku.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.