TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

01 2023

Stolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiStolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty - Grodzisk News


Siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki wygrali na wyjeździe z KS Metro Warszawa i umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Zwycięstwo umocniło drużynę Tomasza Rosy na drugim miejscu w tabeli.


W drugoligowej tabeli (grupa 2) zdecydowanie przewodzi Arka Chełm, która wygrywa mecz za meczem i pewnie kroczy po promocję do pierwszej ligi. Tuż za nią jest kilka drużyn również marzących o awansie m.in. druga w tabeli UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki i trzecia drużyna w lidze - KS Metro Warszawa. I właśnie te dwie ekipy mierzyły się w hali przy ul. Dereniowej w Warszawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyjazdowe spotkanie na szczycie ze stołeczną ekipą poszło Sparcie naprawdę dobrze. Pierwszego seta goście wygrali do 14, drugiego do 21, a mecz zwieńczyli pewną wygraną do 15. Dość szybka i efektowna wygrana z bezpośrednim rywalem do awansu na pewno da pozytywnego kopa drużynie Tomasza Rosy.

Po tej wiktorii Sparta zajmuje drugie miejsce ze stratą 12 punktów do lidera z Chełma, a nad trzecim zespołem w tabeli czyli KS Metro Warszawa ma trzy punkty przewagi.

Najbliższe spotkanie Sparty już w sobotę 28 stycznia w Grodzisku, kiedy to zmierzy się, z inną stołeczną drużyną – MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

KS Metro Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (14:25, 21:25, 15:25)

Stolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty - Grodzisk Newsfoto: Facebook/UKS Sparta


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.