reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

23

01 2023

Stolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiStolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty - Grodzisk News


Siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki wygrali na wyjeździe z KS Metro Warszawa i umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Zwycięstwo umocniło drużynę Tomasza Rosy na drugim miejscu w tabeli.


W drugoligowej tabeli (grupa 2) zdecydowanie przewodzi Arka Chełm, która wygrywa mecz za meczem i pewnie kroczy po promocję do pierwszej ligi. Tuż za nią jest kilka drużyn również marzących o awansie m.in. druga w tabeli UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki i trzecia drużyna w lidze - KS Metro Warszawa. I właśnie te dwie ekipy mierzyły się w hali przy ul. Dereniowej w Warszawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyjazdowe spotkanie na szczycie ze stołeczną ekipą poszło Sparcie naprawdę dobrze. Pierwszego seta goście wygrali do 14, drugiego do 21, a mecz zwieńczyli pewną wygraną do 15. Dość szybka i efektowna wygrana z bezpośrednim rywalem do awansu na pewno da pozytywnego kopa drużynie Tomasza Rosy.

Po tej wiktorii Sparta zajmuje drugie miejsce ze stratą 12 punktów do lidera z Chełma, a nad trzecim zespołem w tabeli czyli KS Metro Warszawa ma trzy punkty przewagi.

Najbliższe spotkanie Sparty już w sobotę 28 stycznia w Grodzisku, kiedy to zmierzy się, z inną stołeczną drużyną – MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

KS Metro Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:3 (14:25, 21:25, 15:25)

Stolica zdobyta! Pewna wygrana Sparty - Grodzisk Newsfoto: Facebook/UKS Sparta


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.