reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

11 2022

Start Szlachetnej Paczki tuż-tuż. W sobotę otwarcie bazy rodzin


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Szlachetna PaczkaStart Szlachetnej Paczki tuż-tuż. W sobotę otwarcie bazy rodzin - Grodzisk News


Wielkimi krokami zbliża się start kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Za początek uznać będzie można otwarcie bazy rodzin potrzebujących mądrej pomocy, a to nastąpi już w sobotę (12 listopada).


Szlachetna Paczka to jedna z bardziej rozpoznawalnych akcji pomocowych w Polsce, której finał przypada w okresie Bożego Narodzenia. Główne założenie? Pomoc rodzinom, osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i chcą z niej wyjść. Oprócz kryterium finansowego, kluczowe znaczenie ma postawa rodziny. Paczka pomaga tym, którzy sami chcą sobie pomóc i charakteryzują się postawą proaktywną. To ludzie, którzy nie dopominają się o pomoc, nie krzyczą, że coś im się należy, tylko sami próbują poprawić swój los.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziski sztab Szlachetnej ma obecnie kilkanaście potrzebujących rodzin, a przybywają kolejne. Podobnie jest także w innych rejonach naszego powiatu: w Żabiej Woli, Jaktorowie i Międzyborowie.

Otwarcie bazy rodzin nastąpi 12 listopada o godz. 8.00 TUTAJ.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.