TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

05 2024

Starosta: Egzaminy maturalne przeniesione do szkoły przy ul. Kilińskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik MaciejStarosta: Egzaminy maturalne przeniesione do szkoły przy ul. Kilińskiego - Grodzisk News


Starosta Marek Wieżbicki poinformował, że pozostałe egzaminy maturalne w wyniku pożaru budynku Zespołu Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim zostały przeniesione do Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 przy ul. Kilińskiego.


Pożar szkoły przy ul. Żwirki i Wigury zakłócił przebieg tegorocznych egzaminów maturalnych w ZS1. Egzamin pisemny z języka angielskiego został jeszcze dokończony tuż przed ewakuacją uczniów, ale kolejnych przeprowadzić się nie udało. Grodziskie starostwo, które zawiaduje placówką wydało oświadczenie w tej sprawie. – Egzamin, który dziś został przerwany, uczniowie będą mogli zdawać ponownie po wyznaczeniu nowego terminu. Egzamin będzie przeprowadzony zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wszystkich Maturzystów zdających jutro (14 maja – przyp red.) egzamin z biologii i języka rosyjskiego oraz przystępujących do egzaminu ustnego z języka polskiego prosimy o stawienie się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w Grodzisku Mazowieckim – czytamy w oświadczeniu podpisanym przez starostę grodziskiego Marka Wieżbickiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Włodarz podkreślił, że powiatowe władze podjęli „wszelkie niezbędne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz kontynuacji egzaminów”.

Pełna treść oświadczenia jest dostępna poniżej.

Starosta: Egzaminy maturalne przeniesione do szkoły przy ul. Kilińskiego - Grodzisk Newsfoto: Starostwo Powiatu Grodziskiego


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A dlaczego nie w nowym gmachu liceum na placu Zygmunta Starego? Tego obok nowej szkoły muzycznej i inkubatora przedsiębiorczości. Już 15 lat temu obiecanych przez, słynnego z dotrzymywania obietnic i prawdomówności, poprzedniego burmistrza.
Mieszkaniec


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.