reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

16

07 2020

Stare przedszkole przechodzi do historii. Trwa rozbiórka [FOTO]


Grodzisk News


Stare przedszkole przechodzi do historii. Trwa rozbiórka [FOTO] - Grodzisk News


Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia ruszyła rozbiórka budynku przedszkola, który przez 30 lat służył dzieciom. Przyszedł czas na zmiany i budowę nowego, nowoczesnego obiektu. Można obejrzeć kilka zdjęć z trwającej rozbiórki, bo to ostatnie chwile starego przedszkola.


Zamieścił je na swoim Facebooku burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński. ? Stare przedszkole przechodzi do historii... Prace rozbiórkowe są przeprowadzane bardzo sprawnie, już za kilka dni rozpoczniemy budowę nowego ? skomentował włodarz. Dziś sprawy mają się tak...

Po rozbiórce przyjdzie czas na budowę nowoczesnego obiektu. Będzie ono wybudowane w standardzie pasywnym, co oznacza, że będzie miało minimalne zapotrzebowanie na energię cieplną i wentylację, a jednocześnie zapewniało maksymalny komfort użytkowania. Układ budynku zaprojektowano tak, aby maksymalizować zyski cieplne od światła słonecznego w miesiącach zimowych. Zgodnie z projektem przy ul. Głównej powstanie dwukondygnacyjny budynek wyposażony w cztery sale przedszkolne, oddział żłobkowy i salę wielofunkcyjną. W centralnej części obiektu powstanie dziedziniec. Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 30 czerwca 2021 r. Do czasu zakończenia prac placówka zostanie przeniesiona do szkoły podstawowej. Ustalenia dotyczące możliwości, logistyki i koniecznych działań w tym zakresie prowadzone są na bieżąco z dyrektorami szkoły i przedszkola.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.