TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

08 2022

Sprawca usiłowania kradzieży z włamaniem ujęty przez pracownicę galerii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Sprawca usiłowania kradzieży z włamaniem ujęty przez pracownicę galerii - Grodzisk News


Szefowie grodziskiej policji oraz wiceburmistrz Grodzisk uroczyście podziękowali kobiecie, która dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu przyczyniła się do ujęcia mężczyzny usiłującemu dokonać kradzieży z włamaniem.


Krótka uroczystość odbyła się w grodziskiej komendzie w obecności samej zainteresowanej a także komendanta  mł. insp.  Wojciecha Bogiela, jego zastępcy mł. insp. Krzysztofa Domerackiego oraz wiceburmistrza Grodziska Tomasza Krupskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A było tak. W lipcu w jednej z galerii handlowych powiatu grodziskiego doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna włamał się do kantoru wymiany walut, by ukraść z niego pieniądze. Gdy mu się to nie udało, rzucił się do ucieczki.

Wówczas zareagowała pani Grażyna, pracująca w jednym ze sklepów w galerii. Ujęła podejrzanie zachowującego się człowieka. Ten wkrótce został przekazany policji.

–Komendant Powiatowy Policji wraz z zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego w liście gratulacyjnym podziękowali kobiecie za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc, dzieki której policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa – relacjonuje grodziska komenda.

–Podkreślili, że jej postawa jest wyjątkowa i godna naśladowania. Wręczając skromny upominek życzyli jej również pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi i wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.