TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

08 2022

Sprawca usiłowania kradzieży z włamaniem ujęty przez pracownicę galerii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Sprawca usiłowania kradzieży z włamaniem ujęty przez pracownicę galerii - Grodzisk News


Szefowie grodziskiej policji oraz wiceburmistrz Grodzisk uroczyście podziękowali kobiecie, która dzięki swojej odwadze i zaangażowaniu przyczyniła się do ujęcia mężczyzny usiłującemu dokonać kradzieży z włamaniem.


Krótka uroczystość odbyła się w grodziskiej komendzie w obecności samej zainteresowanej a także komendanta  mł. insp.  Wojciecha Bogiela, jego zastępcy mł. insp. Krzysztofa Domerackiego oraz wiceburmistrza Grodziska Tomasza Krupskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A było tak. W lipcu w jednej z galerii handlowych powiatu grodziskiego doszło do usiłowania kradzieży z włamaniem. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna włamał się do kantoru wymiany walut, by ukraść z niego pieniądze. Gdy mu się to nie udało, rzucił się do ucieczki.

Wówczas zareagowała pani Grażyna, pracująca w jednym ze sklepów w galerii. Ujęła podejrzanie zachowującego się człowieka. Ten wkrótce został przekazany policji.

–Komendant Powiatowy Policji wraz z zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego w liście gratulacyjnym podziękowali kobiecie za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc, dzieki której policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa – relacjonuje grodziska komenda.

–Podkreślili, że jej postawa jest wyjątkowa i godna naśladowania. Wręczając skromny upominek życzyli jej również pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi i wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Strach napisać , że to Ukrainiec na gościnnych występach?

Bravik
09-08-2022 00:18
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.