reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

08 2022

Spowodowała kolizję w Otrębusach. Miała prawie 2 promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsSpowodowała kolizję w Otrębusach. Miała prawie 2 promile - Grodzisk News


W poniedziałkowe popołudnie na ul. Warszawskiej w Otrębusach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawcą kolizji była nietrzeźwa kobieta.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. – Na wysokości muzeum w Otrębusach był wypadek. Samochód leżał na dachu w rowie, zmiażdżony. Była karetka, policja i straż pożarna. Na poboczu były inne dwa auta i dużo ludzi – poinformowała Anna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Na ul. Warszawskiej w Otrębusach zderzyły się dwa auta marki Peugeot. Sprawcą zdarzenia była 26-letnia kobieta, która jechała z Kań w kierunku Milanówka i uderzyła w inne auto. Nikt nie został zabrany do szpitala – mówi nam asp. sztab. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

26-latka była nietrzeźwa. – Miała blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana i będą z nią prowadzone czynności procesowe – dodaje funkcjonariuszka pruszkowskiej policji.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.