reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

11 2021

Spowodował wypadek, miał prawie dwa promile


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plSpowodował wypadek, miał prawie dwa promile - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który prowadząc auto w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.


W niedzielne popołudnie policjanci otrzymali informację, że na ul. Rolnej w Kajetanach doszło do zdarzenia drogowego. – Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący fiatem 27-latek uderzył w zaparkowaną skodę, w której przebywały dwie osoby. Pasażerka skody została przewieziona do szpitala – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kierowca fiata został przebadany alkomatem. Okazało się, że miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. W czasie kontroli okazało się, że nie ma też uprawnień do kierowania pojazdami.

27-latek odpowie za: kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku w ruchu drogowym oraz za nie posiadanie uprawnień.

Mężczyzna nawet na dwa lata może trafić do więzienia.

– Apelujemy również do osób, które zauważą pijanego kierowcę, aby jak najszybciej powiadamiały policję. W ten sposób mogą uratować czyjeś zdrowie lub życie. Bierna postawa osób bliskich i współpasażerów, którzy nie reagują w sytuacji, gdy nietrzeźwy wsiada za kierownicę, wyraża przyzwolenie na taką jazdę – podkreślają funkcjonariusze.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.