10 10 2019

Spotkanie edukacyjno-sportowe z Agnieszką Rylik w Grodzisku

10.10.2019, godz.: 17:05
Spotkanie edukacyjno-sportowe z Agnieszką Rylik w Grodzisku
fot. Mat. organizatora

Była mistrzyni świata w boksie Agnieszka Rylik spotka się z uczniami grodziskich szkół na wspólnej lekcji WF-u. Obok aspektu sportowego, będzie też edukacyjny – dotyczący ważności recyklingu akumulatorów samochodowych.

Była sportsmenka jest ambasadorką akcji „Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik” przygotowanej przez firmę REMONDIS Electrorecycling.

– Wspólnie z energetyczną ambasadorką projektu, mistrzynią świata w boksie zawodowym, mieszkanką zielonego Żoliborza w Warszawie – Agnieszką Rylik, uczniowie wybranych szkół wezmą udział w lekcji ekologii połączonej z lekcją WF-u. Dowiedzą się, co kryje w sobie akumulator samochodowy i jak powinno się prawidłowo postępować, kiedy się już zużyje. Nie zabraknie też tego, co najmłodsi lubią najbardziej, czyli konkursów i zabaw sportowych. Wszystkie konkurencje oceni wyjątkowa trenerka Agnieszka Rylik, która nie tylko wraz z dziećmi będzie brała udział w aktywnościach fizycznych, ale też w przystępny sposób przekaże im wiedzę ekologiczną. Jako mama 9-letniej Marysi Agnieszka Rylik wie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego z wielką chęcią włącza się w ten ekologiczny projekt. Wielki finał akcji odbędzie się 27 listopada w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i dorosłych, w którym oprócz ambasadorki wezmą również udział gwiazdy i dziennikarze, którym troska o środowisko nie jest obojętna – powiadają organizatorzy akcji.

Spotkanie w Grodzisku odbędzie się 17 października w hali przy ul. Westfala 3a.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.