reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

02 2023

Spotkania ws. paszkowianki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySpotkania ws. paszkowianki - Grodzisk News


Biuro projektowe, które pracuje nad dokumentacją projektową II etapu tzw. Paszkowianki organizuje spotkania informacyjne dla mieszkańców ws. planowanych wariantów przebiegu tej trasy.


W założeniu ten odcinek „Paszkowianki” ma biec od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 719 (ul. Warszawska) w Kaniach do węzła drogi ekspresowej S8 Paszków. Inwestycja zakłada m.in. włączenie tego odcinka do węzłów: projektowanego z drogą nr 719 i istniejącego z drogą S8 oraz  nowy wiadukt nad linią WKD i rzekami Utratą i Zimną Wodą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyłoniona przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie firma SAFEGE Oddział w Polsce do kwietnia 2024 r. powinna opracować koncepcję programowo-przestrzenną oraz uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach. Koszt opracowania dokumentacji to ponad 2, 8 mln zł.

W przyszłym miesiącu firma SAFEGE zorganizuje trzy spotkania z mieszkańcami miejscowości w rejonie których ma przebiegać nowa trasa. Pierwsze odbędzie się 7 marca w Świetlicy Wiejskiej w Kaniach, drugie – dzień później w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi, a trzecie – 9 marca w Urzędzie Gminy Nadarzyn. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 18.00.

Spotkania ws. paszkowianki - Grodzisk Newsfoto: brwinow.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.