reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

02 2023

Spotkania ws. paszkowianki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySpotkania ws. paszkowianki - Grodzisk News


Biuro projektowe, które pracuje nad dokumentacją projektową II etapu tzw. Paszkowianki organizuje spotkania informacyjne dla mieszkańców ws. planowanych wariantów przebiegu tej trasy.


W założeniu ten odcinek „Paszkowianki” ma biec od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 719 (ul. Warszawska) w Kaniach do węzła drogi ekspresowej S8 Paszków. Inwestycja zakłada m.in. włączenie tego odcinka do węzłów: projektowanego z drogą nr 719 i istniejącego z drogą S8 oraz  nowy wiadukt nad linią WKD i rzekami Utratą i Zimną Wodą.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wyłoniona przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie firma SAFEGE Oddział w Polsce do kwietnia 2024 r. powinna opracować koncepcję programowo-przestrzenną oraz uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach. Koszt opracowania dokumentacji to ponad 2, 8 mln zł.

W przyszłym miesiącu firma SAFEGE zorganizuje trzy spotkania z mieszkańcami miejscowości w rejonie których ma przebiegać nowa trasa. Pierwsze odbędzie się 7 marca w Świetlicy Wiejskiej w Kaniach, drugie – dzień później w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi, a trzecie – 9 marca w Urzędzie Gminy Nadarzyn. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 18.00.

Spotkania ws. paszkowianki - Grodzisk Newsfoto: brwinow.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.