16 10 2019

Spotkaj się z mediatorem, skorzystasz z bezpłatnych porad prawnych w Grodzisku

16.10.2019, godz.: 11:10
Spotkaj się z mediatorem, skorzystasz z bezpłatnych porad prawnych w Grodzisku
fot. bip.so.warszawa.gov,pl

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji mieszkańcy powiatu grodziskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji udzielanych przez profesjonalnego mediatora. Dyżur specjalisty już jutro w godzinach od 9.00 do 13.00.

W całej Polsce na Tydzień Mediacji zaplanowane zostały dyżury mediatorów w sądach, zakładach karnych, jednostkach policji i w innych instytucjach. Organizowane są spotkania sędziów z mediatorami, pełnomocnikami procesowymi oraz stronami postępowań sądowych, a także innymi przedstawicielami zawodów prawniczych.

Czym zatem jest mediacja? To próba doprowadzenia do ugodowego i satysfakcjonującego obie strony rozwiązania konfliktu w drodze dobrowolnych negocjacji prowadzonych przy udziale trzeciej osoby neutralnej wobec stron i ich konfliktu, czyli mediatora. Mediator wspiera przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia oraz pomaga w wypracowaniu kompromisu, nie narzucając jednak żadnego rozwiązania.

Dyżur mediatora odbędzie się 17 października w godzinach od 9.00 do 14.00 W siedzibie Sądu Rejonowego w Grodzisku (ul. Bartniaka 21/23).

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.