12 09 2020

Sportowa niedziela dla wszystkich w Parku Skarbków

12.09.2020, godz.: 13:05
Sportowa niedziela dla wszystkich w Parku Skarbków
fot. Mat. prasowe

Już 19 września święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem – Narodowy Dzień Sportu. Z tej okazji wcześniej, bo już 13 września bezpłatne treningi tenisa stołowego dla wszystkich odbędą się w grodziskim Parku Skarbków.

Tego dnia po raz ósmy w całej Polsce, zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, odbędą się bezpłatne treningi. Do tego w tym roku uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję poćwiczyć również w domu, bo na stronie internetowej i w mediach społecznościowych kampanii znalazły się treningi online i na żywo.

W Grodzisku zaplanowano Dzień Tenisa Stołowego w Parku Skarbków. Zorganizuje go Dartom Bogoria Grodzisk, a wszystko pod egidą Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

W zeszłych latach bawiliśmy się tenisem stołowym na PGE Narodowym. W tym roku impreza odbywać się będzie w całym kraju również w naszym Grodzisku Mazowieckim. Tego dnia od godziny 10.00 w Park Skarbków odbywać się będzie Piknik Tenisa Stołowego prowadzony przez trenerów naszej dyscypliny – powiadają organizatorzy.

– W ramach imprezy przewidziane są liczne konkursy czy turnieje z nagrodami. Nie zabraknie również szkoleń tenisa stołowego dla najmłodszych, którzy będą mogli grać pod okiem naszych trenerów. A do tego będą dmuchańce i inne atrakcje, o których będziemy informować na bieżąco. Liczymy na waszą obecność, tak byśmy ten wyjątkowy dzień plastikowej piłeczki mogli wspólnie świętować. A po pikniku oczywiście przenosimy się na hali sportowej przy Westfala 3a i kibicujemy naszej pierwszek drużynie w trakcie rozgrywek LOTTO Superligi! – dodają ludzie z Dartomu Bogorii.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.