reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

SPORT

Wieteska: Messiemu nie można zostawić zbyt wiele miejsca - Grodzisk News

28

11 2022

Wieteska: Messiemu nie można zostawić zbyt wiele miejsca

Mateusz Wieteska wziął udział w konferencji prasowej reprezentacji Polski. Wychowanek Pogoni Grodzisk Mazowiecki wypowiadał się m.in. na temat atmosfery w zespole, a także na temat najbliższego rywala Polaków na mundialu w Katarze.

Piranie pokąsały rywali - Grodzisk News

23

11 2022

Piranie pokąsały rywali

Młodzi wojownicy klubu UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki wywalczyli aż 15 medali podczas niedawnego Mazowiecki Turniej Judo w Sochaczewie.

Zwycięski powrót Bogorii na Westfala - Grodzisk News

21

11 2022

Zwycięski powrót Bogorii na Westfala

Z przytupem tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozegrali pierwszy mecz w hali przy Westfala po długim rozbracie spowodowanym remontem. Powrót do domu przyniósł im pewne zwycięstwo nad rywalami z Rzeszowa, choć nie obyło się bez drobnego zawahania.

Pogoń znów zwycięża. Fotel lidera zostaje w Grodzisku do wiosny - Grodzisk News

19

11 2022

Pogoń znów zwycięża. Fotel lidera zostaje w Grodzisku do wiosny

W spotkaniu 17. kolejki trzeciej ligi piłkarze grodziskiej Pogoni ograli na własnym boisku Mławiankę Mława i tym samym pozostaną na fotelu lidera rozgrywek. Mecz był zarazem ostatnim w karierze wieloletniego gracza Pogoni Jakuba Kołaczka. Piłkarz zrobił sobie i klubowi piękny prezent pożegnalny w postaci gola ustalającego wynik na 2:0.

Grodziscy tenisiści stołowi wracają na Westfala! - Grodzisk News

18

11 2022

Grodziscy tenisiści stołowi wracają na Westfala!

Długo fani Bogorii czekali na mecz męskiej drużyny w rozgrywkach LOTTO Superligi. Do tej pory Grodziscy tenisiści rywalizowali wyłącznie na wyjeździe. W dziewiątym meczu ligowym wreszcie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zagrają w hali przy Westfala 3a. 20 listopada ich rywalem będzie AZS Politechnika Rzeszów.

Pierwszy mecz Pogoni na fotelu lidera tabeli. Pożegnanie Jakuba Kołaczka - Grodzisk News

17

11 2022

Pierwszy mecz Pogoni na fotelu lidera tabeli. Pożegnanie Jakuba Kołaczka

Sobotnie spotkanie Pogoni Grodzisk w ramach trzeciej ligi piłkarskiej będzie wyjątkowe z co najmniej dwóch powodów. Piłkarze trenera Mateusza Dudka przystąpią do pojedynką z Mławianką Mława po raz pierwszy w roli liderów tabeli. Będzie to pożegnalny mecz Jakuba Kołaczka związanego z klubem przez ponad 20 lat. Gracz kończy przygodę z piłką.

Znakomity początek Bogorii w Lidze Mistrzów - Grodzisk News

16

11 2022

Znakomity początek Bogorii w Lidze Mistrzów

Tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozpoczęli rozgrywki tegorocznej edycji Ligi Mistrzów z przytupem. Wygrali na wyjeździe z czeskim HB Ostrov 3:1.

VIII bieg „noc STO-Nogi” - Grodzisk News

13

11 2022

VIII bieg „noc STO-Nogi”

Już w najbliższą sobotę na terenie parku Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku (ul. Gołębia 1) odbędzie się bieg po zmroku na dystansie otwartym.

Gawlas ze srebrnym medalem w Hungarian Open - Grodzisk News

13

11 2022

Gawlas ze srebrnym medalem w Hungarian Open

Michał Gawlas, zawodnik Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki zajął drugie miejsce w turnieju WTT Youth Contender U-17 w węgierskim Szombathely.

Pogoń liderem 3. Ligi! - Grodzisk News

12

11 2022

Pogoń liderem 3. Ligi!

Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki wygrali na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Gola na wagę trzech punktów strzelił Michał Strzałkowski.

Mecz o fotel lidera! Pogoń zagra ze Świtem - Grodzisk News

11

11 2022

Mecz o fotel lidera! Pogoń zagra ze Świtem

Po trójmeczowej zadyszce, w ostatnich kolejkach Pogoń wróciła na dobre tory i zwycięską ścieżkę, co potwierdziła choćby pewnym zeszłotygodniowym zwycięstwem nad Bronią Radom 4:0. W ten weekend zadanie przed grodziskimi piłkarzami będzie znacznie trudniejsze, bo zagrają na wyjeździe z silnym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Wychowanek Pogoni jedzie na mundial! - Grodzisk News

10

11 2022

Wychowanek Pogoni jedzie na mundial!

Mateusz Wieteska znalazł się w kadrze na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022! Wychowanek Pogoni Grodzisk Mazowiecki jest w gronie 26 piłkarzy powołanych na ten turniej przez Czesława Michniewicza.

Wysoka wygrana Pogoni - Grodzisk News

06

11 2022

Wysoka wygrana Pogoni

Piłkarze grodziskiej Pogoni rozgromili na własnym stadionie Broń Radom 4:0. Zwycięstwo pozwoliło zespołowi Mateusza Dudka wskoczyć na drugie miejsce w tabeli.


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.