TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

SPORT

Grali w weekend - Grodzisk News

13

06 2021

Grali w weekend

Wiadomością weekendu zdecydowanie był awans Pogoni Grodzisk do II ligi po wysokim zwycięstwie nad rezerwami Jagiellonii Białystok. Ale świetnie również zaprezentowali się m.in. gracze Milanu Milanówek, którzy walczą o drugą lokatę w lidze okręgowej.

Siedem medali grodziskich Piranii - Grodzisk News

12

06 2021

Siedem medali grodziskich Piranii

Zawodnicy UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki wywalczyli aż siedem medali na Mistrzostwach Mazowsza w Judo. Turniej odbył się w hali przy ul. Westfala.

Pogoń z przytupem pieczętuje awans! - Grodzisk News

11

06 2021

Pogoń z przytupem pieczętuje awans!

Grodziska Pogoń rozgromiła rezerwy Jagiellonii Białystok i awansowała do II ligi! Grodziszczanie zaaplikowali rywalom z Białegostoku aż sześć goli.

Awans już dziś? - Grodzisk News

11

06 2021

Awans już dziś?

Grodziska Pogoń dziś stanie przed wielką szansą przypieczętowania awansu do II ligi. Zwycięstwo w meczu z rezerwami Jagiellonii Białystok da podopiecznych Krzysztofa Chrobaka upragnioną promocję na wyższy szczebel rozgrywek.

Sukcesy młodych grodziskich karateków - Grodzisk News

09

06 2021

Sukcesy młodych grodziskich karateków

W miniony weekend zawodnicy UKS BUDO Grodzisk Mazowiecki brali udział w zawodach w Pleszewie oraz w Tarnowie Podgórnym – i z obu przywieźli medale.

Piłkarski weekend w regionie - Grodzisk News

06

06 2021

Piłkarski weekend w regionie

To był dobry weekend dla drużyn z naszego regionu. Na boisku żaden zespół nie odniósł porażki, a najbardziej efektowną wygraną może się pochwalić zespół z Brwinowa, który strzelił rywalom aż sześć goli.

Awans coraz bliżej! - Grodzisk News

05

06 2021

Awans coraz bliżej!

Pogoń Grodzisk coraz bliżej zapewnienia sobie pierwszego miejsca w tabeli III ligi. Dziś pokonała na wyjeździe Unię Skierniewice 3:0.

Miłosz Redzimski i Kuba Dobosz podwójnymi mistrzami Polski! - Grodzisk News

02

06 2021

Miłosz Redzimski i Kuba Dobosz podwójnymi mistrzami Polski!

Wielkim sukcesem adeptów grodziskiej Akademii Tenisa Stołowego zakończyły się mistrzostwa Polski w kategorii juniorów i żaków. W Ustrzykach Dolnych Miłosz Redzimski zdobył złote medale w grze pojedynczej i deblowej. Ta sama sztuka udała się Kubie Doboszowi w turnieju rozgrywanym w Ostródzie.

Nie tym razem... - Grodzisk News

23

05 2021

Nie tym razem...

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrała dziś finałowe spotkanie o mistrzostwo Lotto Superligi z Dekorglassem Działdowo. Po zaciętym pojedynku nasi tenisiści stołowi przegrali 1:3.

Dziś Bogoria zagra o mistrza - Grodzisk News

23

05 2021

Dziś Bogoria zagra o mistrza

W niedzielne popołudnie drużyna Bogorii Grodzisk Mazowiecki zagra o ósmy tytuł mistrza Polski. Rywalem podopiecznych Tomasza Redzimskiego będzie Dekorglass Działdowo.

Młodzi grodziscy sportowcy z medalami mistrzostw Polski - Grodzisk News

17

05 2021

Młodzi grodziscy sportowcy z medalami mistrzostw Polski

Mistrzostwa Polski Młodzików (dzieci z rocznika 2008 i młodszych) w Dębicy obfitowały w efektowne wymiany, ale i rewelacyjne wyniki. Dorobek młodych grodziskich tenisistów stołowych to trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal.

Młody tenisista Bogorii najlepszym Żakiem w Polsce! - Grodzisk News

10

05 2021

Młody tenisista Bogorii najlepszym Żakiem w Polsce!

Jakub Dobosz, adept Akademii Tenisa Stołowego Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozegrał świetne zawody rangi Grand Prix Polski w Krakowie. Został najlepszym tenisistą kategorii żaków.

Gracze grodziskiej Bogorii jadą na igrzyska olimpijskie - Grodzisk News

27

04 2021

Gracze grodziskiej Bogorii jadą na igrzyska olimpijskie

Panagiotis Gionis i Pavel Sirucek tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wywalczyli awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Obaj zawodnicy dokonali tego na turnieju dodatkowym w portugalskim Guimaraes.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.