TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

08 2020

"Sport dla wszystkich" w Książenicach, czyli darmowe aktywności dla mieszkańców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

"Sport dla wszystkich" w Książenicach, czyli darmowe aktywności dla mieszkańców - Grodzisk News


Fundacja Akademia Sportu Strefa Ruchu Książenice szykuje aktywny sierpień dla mieszkańców. Od 10 sierpnia rozpocznie się akcja pod nazwą "Sport dla wszystkich", czyli bezpłatne zajęcia z rozmaitych dyscyplin. Obowiązują zapisy.


Zajęcia podzielono na trzy okresy: od 10 do 14 sierpnia; od 17 do 21 sierpnia; od 24 do 28 sierpnia. Zawsze w godzinach od 10.00 do 14.00. ? Odbędą się trzy turnusy zajęć ruchowych z zakresu kilku dyscyplin sportowych, takich jak: badminton, squash, tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, fitness i zajęcia taneczne. Pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów uczestnicy zajęć będą mieli możliwość bezpłatnego doskonalenia swoich sportowych umiejętności, poznania technik i zasad gry w każdej z opisanych dyscyplin. Zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane ? powiadają organizatorzy akcji. ? Obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie. Zajęcia odbywać sie będą w Książenicach w obiekcie sportowym Sterfa Ruchu Książenice przy ul. Młodości 6 ? dodają. My zaś musimy dodać, że w przypadku zapisów osoby niepełnoletniej, wymagana jest zgoda rodziców. Dzieci muszą mieć strój sportowy i obuwie na zmianę oraz podpisany bidon na picie ? wodę zapewnią organizatorzy. Na zajęcia każdy musi dotrzeć własnymi siłami.

Mat. organizatora

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.