13 01 2020

Spokojny finał WOŚP w powiecie

13.01.2020, godz.: 13:05
Spokojny finał WOŚP w powiecie

W niedzielę po raz 28. Polacy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W naszym powiecie obyło się w tym czasie bez incydentów wymagających interwencji policji. Za to w nieodległym Pruszkowie odnotowano kilka przypadków kradzieży puszek.

Każdego roku przy okazji finału WOŚP służby i media zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo tysięcy wolontariuszy kwestujących na ulicach. Przypominamy wówczas także o zasadach zachowania ostrożności w miejscach, w których WOŚP-owe puszki czekają na ludzi dobrego serca. W powiecie grodziskim zbiórka przebiegła spokojnie, bez niepożądanych zdarzeń.

– Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów. Było bardzo spokojnie, w zgodzie z duchem tego wydarzenia – mówi nam asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.