02 07 2020

Spłonęła wiata. Pod nią stały dwa auta

02.07.2020, godz.: 09:49
Spłonęła wiata. Pod nią stały dwa auta
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z środy na czwartek w miejscowości Bartoszówka (gmina Żabia Wola) doszło do pożaru drewnianej wiaty. Pod nią stały dwa auta, jedno z nich spłonęło doszczętnie.

Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – W nocy około godz. 2.00 w miejscowości Bartoszówka zapalił się samochód. Uległ całkowitemu spaleniu. Samochód było zaparkowany pod wiatą. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – poinformował Henryk.

Strażacy potwierdzają. – O godz. 2.08 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Bartoszówka przy ul. Pałacowej płonie drewniana wiata. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że całkowitemu spaleniu uległo stojące pod nią audi, a częściowo nadpalony został jeep, który został wypchnięty przez właściciela z okolic wiaty przed przyjazdem straży. Działania polegały na ugaszeniu wiaty i samochodu. Działania straży zakończyły się o godz. 3.30 – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej: dwa z OSP Skuły i jeden z grodziskiej jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Spłonęła wiata. Pod nią stały dwa auta”

  1. Henryk pisze:

    Pewnie samozapłon … taki seryjny ….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.