10 02 2019

Spektakl z Dereszowską, Gąsowskim i Śleszyńską. Zostały ostatnie bilety

10.02.2019, godz.: 10:34
Spektakl z Dereszowską, Gąsowskim i Śleszyńską. Zostały ostatnie bilety
Fot. centrumkultury.eu

Jutro na scenie grodziskiego Centrum Kultury kolejna sztuka teatralna w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem obejrzymy komediowy spektakl, w którym w główne role wcielą się m.in. Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska i Anna Dereszowska. Zostały ostatnie bilety.

„Bożyszcze kobiet” to spektakl Teatru Capitol w reżyserii Cezarego Morawskiego. Jest adaptacją sztuki Neila Simona opowiadającej zabawne perypetie Barneya. – Mężczyzna prowadzi pozornie szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia – powiadają organizatorzy spektaklu.

OBSADA
Piotr GĄSOWSKI – Barney
Hanna ŚLESZYŃSKA – Jenny
Anna MODRZEJEWSKA – Bobby
Anna DERESZOWSKA – Helen

Reżyseria: Cezary Morawski
Przekład: Mira Michałowska
Scenografia: Ewa i Andrzej Przybyłowie

Spektakl odbędzie się 11 lutego o godz. 19.30 w sali widowiskowej Centrum Kultury. Bilety w cenie 90 zł można rezerwować TUTAJ. Szczegółowe informacje pod numerem 22 734 79 44.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata