TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

02 2023

Sparta podejmuje Campera


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS SpartaSparta podejmuje Campera - Grodzisk News


Dziś w swojej hali siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zagrają z Camperem Wyszków.


Po zwycięskim meczu z zespołem ENEA Kozienice, który podopieczni Tomasza Rosy wygrali pewnie 3:0, umocnili się na drugim miejscu w tabeli mimo dwóch rozegranych spotkań mniej niż bezpośredni rywale do awansu. Dziś natomiast zagrają z jednym z zespołów, walczących o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Arki Chełm Sparta już raczej nie dogoni, ale drugie miejsce jest jak najbardziej realne, a przybliżyć do zajęcia tej lokaty na koniec rozgrywek może zwycięstwo z czwartym zespołem ligi – Camperem Wyszków. Dzisiejsi rywale Sparty rozegrali już 17 spotkań (Sparta tylko 15) i mają cztery punkty mniej od zespołu z Grodziska. Bilans setów mają zdecydowanie gorszy, bowiem 39:33, natomiast Sparta 39:14.

Jednak to wszystko nie będzie miało znaczenia na boisku. Obie drużyny wyjdą dziś do rywalizacji w hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku, aby zwyciężyć i dopisać sobie kolejne punkty.

Przyjdźcie do Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej, aby dopingować naszych zawodników. Początek spotkania o godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.