TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

02 2023

Sparta podejmuje Campera


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS SpartaSparta podejmuje Campera - Grodzisk News


Dziś w swojej hali siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zagrają z Camperem Wyszków.


Po zwycięskim meczu z zespołem ENEA Kozienice, który podopieczni Tomasza Rosy wygrali pewnie 3:0, umocnili się na drugim miejscu w tabeli mimo dwóch rozegranych spotkań mniej niż bezpośredni rywale do awansu. Dziś natomiast zagrają z jednym z zespołów, walczących o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Arki Chełm Sparta już raczej nie dogoni, ale drugie miejsce jest jak najbardziej realne, a przybliżyć do zajęcia tej lokaty na koniec rozgrywek może zwycięstwo z czwartym zespołem ligi – Camperem Wyszków. Dzisiejsi rywale Sparty rozegrali już 17 spotkań (Sparta tylko 15) i mają cztery punkty mniej od zespołu z Grodziska. Bilans setów mają zdecydowanie gorszy, bowiem 39:33, natomiast Sparta 39:14.

Jednak to wszystko nie będzie miało znaczenia na boisku. Obie drużyny wyjdą dziś do rywalizacji w hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku, aby zwyciężyć i dopisać sobie kolejne punkty.

Przyjdźcie do Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej, aby dopingować naszych zawodników. Początek spotkania o godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.