29 09 2019

Sobotnie potrącenie na WKD

29.09.2019, godz.: 10:32
Sobotnie potrącenie na WKD
fot. GrodziskNews

W sobotę doszło do kolejnego potrącenia przez pociąg WKD. Wypadek nastąpił około 19.40 na odcinku pomiędzy przystankami Warszawa Zachodnia WKD – Warszawa Reduta Ordona.

Potrącona miała zostać osoba przebywająca na torze. Przez trzy godziny trwały bardzo duże utrudnienia w kursowaniu wukadek. Raz – ze względu na czynności powypadkowe prowadzone przez policję i blokadę toru, a dwa – z uwagi na trwające w ten weekend roboty konserwacyjne.

Około godz. 22:25 zakończono czynności na miejscu zdarzenia. Pociąg został wycofany na stację Warszawa Śródmieście WKD.

– Otwarcie szlaku Komorów – Warszawa Śródmieście WKD i wznowienie ruchu pociągów WKD po torze nr 1 według organizacji obowiązującej w dniach 28-29.09.2019. Na szlak Komorów – Warszawa Śródmieście WKD po torze nr 1 wyprawiono pociąg w kierunku Warszawy w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (22:01) – Warszawa Śródmieście WKD (22:56) – podał przewoźnik.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata