reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

11 2021

Sobota dla dzieci. Dzień Misia Pluszowego w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabaySobota dla dzieci. Dzień Misia Pluszowego w Grodzisku - Grodzisk News


Sezon imprez i pikników rodzinnych w Grodzisku bynajmniej się nie skończył. 25 listopada obchodzić będziemy Światowy Dzień Misia Pluszowego. Z tej okazji zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci.


Pluszowy miś to od wielu dziesiątek lat wierny towarzysz i przyjaciel dzieci. W setną rocznicę powstania tej puszystej, przyjaznej zabawki stanowiono właśnie Dzień Pluszowego Misia. Było to w 2002 roku i od tamtej pory rokrocznie 25 listopada dzieci na całym świecie świętują urodziny uroczego pluszaka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W przedszkolach i szkołach tego dnia organizowane są misiowe wystawy – dzieci przynoszą własne maskotki albo wykonują prace plastyczne przedstawiające (nie tylko pluszowe) misie. W Grodzisku obchody zaplanowano 27 listopada, w sobotę. – W g. 14.00-17.00 instruktorzy z Centrum Kultury zapraszają na wspólną, twórczą i plastyczną zabawę, której motywem przewodnim będzie oczywiście Miś – mówią organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Sobota dla dzieci. Dzień Misia Pluszowego w Grodzisku - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.